У соціальній мережі продемонстрували кумедний відеоролик, де можна побачити 48-річну супермодель з Німеччини Хайді Клум. Зірка показала себе в грайливому настрої і покрутила попою перед камерою на величезних підборах.

Даний пост розмістили на сторінці «peopletalk» в Instagram.

48-річна Хайді Клум завжди знала, як звернути на себе увагу. Вона володіє неймовірною жіночою красою і дуже струнким тілом.

Хайді Клум
Хайді Клум

"Хайді Клум знайшла своє ідеальне плаття Модель приміряла незвичайний образ від Moschino і, здається, він повністю підходить під її настрій а як тобі плаття Хайді?",- підписали публікацію в мережі.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще

Цього разу супермодель можна побачити в кумедній сукні, яка привернула чимало уваги. Однак багато людей заявили про те, що Хайді на цьому відео дуже схожа на співачку Валерію.

Співачка Валерія, фото Instagram
Співачка Валерія, фото Instagram

"Десь у мене було вдома такий матрацик, піду пошукаю)", "Валерія, Чи ти це", "я подумала, що Валерія", "поправте мене звичайно, але мені здається Москіно періодама дичину творить", "добре що напис прочитала інакше так би і думала,що Валерія плаття зі Степашкой наділа", "Подумала Валерія"," я думав це Валерія", "я теж подумала Валерія готується вести передачу " На добраніч, малюки!"", "подумала Валерія", "Подумала, що це Валерія", "Подумала що Валерія в край кхм вдарилася", - пишуть відгуки користувачі Мережі.

Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram

Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram
Коментарі на пост "peopletalk" в Instagram

Нагадаємо, що Хайді Клум в прозорому корсеті мало не втратила груди.

Як раніше повідомляв портал "Znaj", Хайді Клум здивувала публіку своїм новим непередбачуваним чином.