Зірки "МастерШеф" Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська заговорили про кохання. Відповідний пост з'явився на телеграм-портал Domino.

Незважаючи на те, що Володимир Ярославський запевняв громадськість, що вони з Ольгою Мартиновською просто друзі, в мережі активно ходять чутки про їх взаємні стосунки.

Володимир Ярославський, фото з Instagram
Володимир Ярославський, фото з Instagram

Нещодавно domino_ua опублікував міркування двох шеф-кухарів щодо правил партнерства, а також дали визначення слову любов.

Популярні новини зараз
ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок
Показати ще

"Підтримка на шляху до мрії дарує крила і зігріває душу. Ольга Мартиновська @olga_martynovska та Володимир Ярославський @yaroslavskyi_vova поділилися правилами партнерства та дали своє визначення слову «любов».Love is… - коли допускаєш два шефи на одній кухні. Бо за законами партнерства та дружби подвійна порція сніданку сильніша за будь-які стереотипи.", - повідомляють там.

Ольга Мартиновська, скріншот
Ольга Мартиновська, скріншот

Раніше портал Знай.иа повідомляв, що зудья "МастерШеф" Ольга Мартиновська зізналася в проблемах без душі: "не дають спати ночами". Ресторатор і суддя проекту "МастерШеф" Ольга Мартиновська вирішила розповісти про комфорт і про те, як створити цінний бренд.

Нагадавши, зірка "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво показав архівні знімки-від дитячих сліз до підліткового мачо. Відомий ресторатор Ектор Хіменес-Браво показав, яким красенем був до того, як став відомим шеф кухарем, шанувальниці зворушені такою милотою.

Також " Знай.ІА " писав, що зірка "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво Злив у Мережу інтимне фото з коханою: "обіцяв не постити..."