У соціальній мережі розмістили публікацію, в якій повідомляється, що професійний тенісист з Росії, перша ракетка світу Данило Медведєв прибрав російський прапор зі своєї сторінки в Instagram. Потрібно зауважити, що ймовірно, до того, як він дізнався про війну в Україні, прапор РФ був вказаний в його анкеті.

Відповідний пост оприлюднили у багатьох Telegram-каналах.

Вже всьому світу відомо, що Росія, за наказом Путіна, пішла війною в Україну. Вже восьмий день поспіль окупанти, як бездушники, бомблять мирне населення і вбивають мирних людей.

Потрібно повідомити, що, швидше за все, тенісист, який представляє Росію, відмовився від російського прапора через війну в Україні.

"Перша ракетка світу Данило Медведєв прибрав з опису свого Instagram російський прапор, який розташовувався після слів "професійний тенісист"", - підписаний пост в соціальній мережі.

Популярні новини зараз
Вже з заморозками: прогноз погоди на жовтень Рахунок йде на дні, часу обмаль: українцям нагадали про важливе Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував
Показати ще

Крім цього, точно таку ж інформацію оприлюднили на іншому каналі, однак, там можна побачити, як Данило Медведєв прибрав знак російського прапора зі своєї сторінки. Можна чітко побачити кадри "до" і "після".

"Соромно бути росіянином! Перша ракетка світу Данило Медведєв прибрав російський прапор з опису профілю в Instagram", - підписана публікацію на іншому каналі в Telegram.

Важливо відзначити, що вже навіть російські люди почали розуміти, що РФ напала на Україну, і знищує мирний народ, який нічого поганого не зробив.

Нагадаємо, що Максим Чмерковський показав убитих військових з Росії і закликав це повідомити їх матерям.