Сестра співачки Жанни Фріске Наталія поскаржилася на погане самопочуття під час вагітності. Наталя Фріске чекає на появу другої дитини.

Родичка знаменитої співачки тривалий час приховувала свою другу вагітність, проте все ж вирішила відкрити це громадськості.

Після того як Наталя зізналася, що чекає другу дитину, вона поскаржилася на погане самопочуття в останні місяці перед пологами.

Наталія Фріске, фото: Instagram
Наталія Фріске, фото: Instagram


З цієї причини, зіркова сестра збирається незабаром лягти на збереження в лікарню. Однак при цьому відзначаючи, що все залежить від прогнозів лікарів. Як розповіла Наталія Фріске її дитина повинна з'явиться на світ у квітні 2022 року. Стать малюка також вже відомий - очікується дівчинка. Ім'я поки що тримається в секреті.

Популярні новини зараз
Зрадниця Ані Лорак розважилася з дружиною "путінського рота" Пєскова на вечірці у Філіпа Кіркорова Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда Фіналіст "Битви Екстрасенсів" Денис Маклашевський напророчив держпереворот у росії: "Президента не повинно бути" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Наталя Фріске, скріншот
Наталя Фріске, скріншот


Варто нагадати, що Наталія Фріске зізналася, що завагітніла за допомогою процедури штучного запліднення, через кілька невдалих спроб, зміни партнера і велику кількість часу очікування.

Нагадавши, "довго чекала цього подарунка": сестра Жанни Фріске оголосила про вагітність, через 7 років після викидня. Сестра популярної артистки розповіла про вагітність.

Раніше Знай писав, сестра Жанни Фріске не посоромилася вийти на концерт в образі і речах покійної артистки: "намагається воскресити". Наталя Фріске виступила в образі знаменитої сестри

Також Знай повідомляв, сестру-копію Жанни Фріске атакувала підступна болячка, красуня не може відкрити рот: "напади вночі...". Наталя Фріске зізналася, що вона могла заразити свою маму, яка три дні провела біля неї.