Відомий український борець, а також народний депутат Жан Беленюк показав свій новий улюблений одяг. Все, що пов'язано з Україною.

Новий пост був опублікований на його сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої він є. Регулярно чоловік зараз ділиться актуальними новинами про війну, так як повз це неможливо пройти.

Цього разу він показав свій патріотичний образ, в якому регулярно ходить містом. На ньому чорна футболка з картою України, і напис, яка стала легендарною в наш час:"Доброго вечора, ми з України".

Саме так буде ходити велика частина населення країни після того, як ми переможемо цю цинічну війну, що розв'язала Російська Федерація.

Популярні новини зараз
ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

".. бачу, синку 😁 🇺 🇦 " - підписана публікація. Це відсилання коенному на блокпосту, який його зупинив, і практично відразу відпустив.

Справа в тому, що на початку війни він їхав по Києву, і на блокпосту його зупинили військові, щоб перевірити документи. Він запитав, в чому проблема, на що йому відповіли, що може їхати, адже по ньому видно, що він точно не окупант, і не з Росії.

До слова, фраза "Доброго вечора, ми з України" стала популярною після того, як з'явилася пісня колективу Probass ∆ Hardi. Реліз відбувся ще в жовтні 2021 року, але по справжньому актуальною вона стала після вторгнення Російської Федерації в Україну. Ця фраза є неофіційним військовим привітанням в Україні.

Нагадаємо, що російські війська вторглися в країну більше місяця тому, 24 лютого. Відтоді життя українців змінилося назавжди. Більше 10 мільйонів покинули свої будинки, а 4 з них і зовсім виїхали з країни.

Нагадаємо, що російська співачка Анна Нетребко раптово зреклася Путіна, і засудила війну в Україні: концерти в Європі виявилися важливішими

Раніше повідомлялося, що вТорою термін там? Володимир Зеленський обійшов Байдена в рейтингу довіри жителів США

Також, Україна домовляється з Польщею про закриття кордону з Білоруссю: не чекаючи рішення ЄС