Відомий український співак, екснапарник Наді Дорофєєвої Позитив, розповів у програмі "Комендантський чос" як звертався до російських співаків та знаменитостей, щоб вони підтримали Україну, але не отримав відповіді.

Олексій Завгородній розповів, що звертався до багатьох, а Єгору Кріду писав вже навіть після бомб по пологовому Маріуполя. TikTok з інтерв'ю Позитива оприлюднили шанувальниці музиканта.

Коли у Маріуполі розбомбили пологовий, він написав Кріду: "Ну що, Вася прекрасно ви привітали наших жінок з 9 березня? Я писав у інстаграм, я писав всім у кого в мене були приватні номери. Я всім писав", - зізнається Позитив.

Проте, за його словами жодної відповіді не було. "Всі засунули язики в дупи".

Популярні новини зараз
30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

"Навіть не було такого, мовляв, слухай братан, якщо ми щось почнемо, то нас засадять на 10 років у в'язницю, поб'ють, чи ще там щось. Просто не було жодної відповіді", - зізнається Позитив.

Відомо, що після багатьох спроб достукатися до російсіян - відомих людей, зірок, або просто громадян - відповіді ніхто не отримав. Хто могли, ті виїхали за кордон, проте дуже велика кількість росіян навпаки підтримують війну, їхні мізки настільки зазомбовані, що вони не розуміють очевидні речі.

@doroface

Щодо попереднього відео 😔💔@egorkreed #війнавукраїні #україна🇺🇦 #мовчання #ukraine #война #егоркрид

♬ Another Love - Tom Odell

Нагадаємо, раніше уроки від Джона Рональд Толкієна для тих, хто намагається зберегти в собі людське.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Маша Єфросиніна вилила на росіян і путіна особисто діжку, розповівши про агресію.

Також "Знай.ua" писав, що Катя Осадча розчарована цинізмом західного світу, їм подавай тисячі жертв щодня.