Президент і тренер "Динамо Київ" обговорили подальшу долю футбольного клубу через повномасштабну війну в Україні.

Керівництво клубу, яке обговорювало його подальшу долю помітили поблизу одного із ресторанів Бухареста, передає "Prosport.ro".

Так, стало відомо, що на тлі повномасштабної війни в Україні, яку розв'язала росія, президент "Динамо Київ" Ігор Суркіс, головний тренер киян Мірча Луческу, а також ще кілька працівників клубу, провели зустріч про подальшу аби визначити подальшу його долю.

Фото Prosport.ro
Фото Prosport.ro

Під час зустрічі керівництва футбольного клубу Ігор Суркіс повідомив, що готовий й надалі продовжувати фінансування "Динамо Київ". У той час Мірча Луческу надалі отримуватиме повну довіру у підготовці команди. Про припинення роботи клубу наразі мова не йде, він буде працювати пристосовуючись до реалій сьогодення.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів зроблять боржниками: кого змусять повертати виплати Нова підстава для затримання та доставки до ТЦК: адвокат попередив всіх чоловіків В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Показати ще

Фото Prosport.ro
Фото Prosport.ro

Варто відзначити, що через повномасштабну війну, яку розв'язала росія на території України "Динамо Київ" залишив ряд легіонерів: Де Пена, Кенджора, Вербич і Вітіньйо.

Нагадаємо, Вербич з "Динамо" придбав для української армії дрон, бронежилети та медикаменти, він закупив для військових необхідну в бойових діях техніку та екіпірування

Раніше Знай писав, анонс і прогноз на матч Юнацької ліги УЄФА, футболісти вийдуть на поле вперше з початку війни: Динамо U-19 - Спортинг U-19

Також Знай повідомляв, збірна Польщі вийшла в ЧС-2022 та потужно підтримала Україну: капітан команди Левандовскі з'явився у синьо-жовтій пов'язці на знак солідарності нашій країні