Вікторія Ткач, дружина відомого українського коміка, зірки шоу "Квартал 95" і "Ліга Сміху" Юрія Ткача показала, як її дочка переживає стрес від війни. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram. Там за зірковою мамою стежать 288 тисяч людей.

Ще раніше Вікторія вивезла крихту Ліззі з – під обстрілів у Києві - через Вінницю та захід України до Болгарії. Там дівчинка трохи прийшла в себе і заспокоїлася.

Однак біль пережитого жаху ще надовго залишиться з українськими дітьми.

"Ніколи вам не пробачу ... її сльози ... її біль... і її повне розуміння війни..!!! Ніколи не прощу!!!» ,- підписала сумний ролик мама дівчинки. Судячи з усього, мама і дочка прийшли на мітинг на підтримку України – на щоці дівчинки намальовано сердечко в національних кольорах, а на плечах – український прапор.

Популярні новини зараз
"Хлібний" зганьбився на всю країну: пенсіонерку, яка втратила будинок, виганяли з кафе у мороз Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

На тлі чутна пісня "Пліне кача", яка стала поминальною після подій Революції Гідності в 2014 році.

Скрін, Instagram Віка Ткач
Скрін, Instagram Віка Ткач

"Ніхто, і ніколи цього не пробачить! Коли діти лягать спати одягнені, коли лякаються кожного шереху», «Дітки повзрослішали за цю війну. I все добре розуміють. Нехай Бог зберігати шкірну дитину України!!!", "Лізі, дитино, ми переможемо і ти з мамою повернешся додому», - пишуть у коментарях українці.