У кожного після 24 лютого з’явилась одна мрія – перемогти росіян. Поки наші воїни роблять усе можливе на фронті, аби наблизити перемогу, волонтери теж діють у цьому напрямку.

Акторка Ірма Вітовська долучилася до їхніх рядів і активно допомагає вимушеним переселенцям. Якби не російська навала, цієї весни вона б мала круті вистави, прем’єру серіалу "Молода" на Новому каналі та багато інших класних проєктів. Але росіяни на чолі з путіним вирішили її та інших українців "рятувати" від щасливого життя. Новий канал поспілкувався з акторкою та дізнався, які в неї післявоєнні мрії.

Ірма Вітовська, фото: пресслужба Нового каналу
Ірма Вітовська, фото: пресслужба Нового каналу

"Зараз намагаюся не думати, що буде після перемоги, а своїми діями наближати її, – розповіла Ірма. – Вірю, що ми все відбудуємо й будемо жити з пам’яттю про тих, кого втратили. Жити за них і щодня пам’ятати про них, щоб не розчинитися в симпатії і сентиментах до іншої країни. Хочеться, щоб українці знали: ми є нова політична нація, ми – окремий народ, ми – незалежні, ми – Україна, яка відродилася, піднялася над собою, в якій прокинувся дух наших предків, замордованих і страчених практично тою самою системою і тим самим ворогом, що прийшов сьогодні."

Акторка зізнається, що після перемоги охоче повернеться на сцену.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв попередив одеситів про "спекотний" серпень, окупанти будуть безжальні: "З води і повітря..." Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир" На українців чекає важка осінь: економісти попереджають про зростання цін на хліб і зернові Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою
Показати ще

"Сподіваюся, що коли будемо все відбудовувати, запуститься і культура, яка має це цементувати. Я хочу працювати, хочу повернутися у професію, – каже вона. – Зрозуміло, що ще литимуться сльози. Бо всі заморожені емоції вийдуть. Будемо дуже багато плакати. Відчувати здоровий, нормальний жаль і трішки сорому, що вижили, а хтось ні. І не головне, якими ми увійшли у війну, головне, якими вийдемо з неї. Адже кожен розуміє свої скелети, що він робив з 2014 року. Можливо, не хотів чути про війну чи сприймав її легко – всі знають про себе все. І кожному бажаю вийти з війни новим громадянином великої країни. Адже в нас є обов’язок перед загиблими, перед тими, хто не прожив навіть першого року життя, обов’язок теж стати великими".

Ірма Вітовська. Фото: скрін youtube
Ірма Вітовська. Фото: скрін youtube

Зірка "Леся+Рома" зізнається, що ні за чим з мирного життя вона не сумує наразі та чекає на прозріння росіян.

Нагадаємо, що зірка "Леся + Рома" Ірма Вітовська ледь не загинула під час війни з рф, шосте чуття не підвело.

Раніше ми повідомляли, що Ірма Вітовська зізналася, як війна перевернула її життя і свідомість.