Популярна українська співачка, талановита і успішна виконавиця, підопічна Потапа Надя Дорофєєва показала, як вона проводить час з близькою людиною. Вона поділилася постом у соцмережі на честь дня народження Потапа.

Відповідний пост Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Вже всім добре відомо, що Надя Дорофєєва і Володимир Дантес розірвали свої стосунки після шлюбу. Через кілька місяців Надя публічно заявила, що готова до нових відносин.

Надя Дорофєєва, фото: Instagram
Надя Дорофєєва, фото: Instagram

Однак зараз йдеться про знаменитого продюсера Потапа, у якого був 41-й день народження 8 травня. На честь такої події Надя вирішила зробити пост для Олексія.

Популярні новини зараз
Ольга Сумська із сумом в очах розповіла про подію, що трапилась вперше з початку війни: "А відчуття таке, наче вчора" Віталій Кім вмовляє упертих українців, але безуспішно: "Ледь не палками" Олаф Шольц розкрив мерзенні плани президента рф володимира путіна Коля Сєрга з "Орла та Решки" розповів про розрив стосунків з Регіною Тодоренко: "Таких людей треба позбавляти українського громадянства"
Показати ще

"Happy Birthday genius @realpotap", - підписала публікацію українська артистка.

Фолловери української зірки не стали молго чекати і почали писати відгуки з привітаннями.

Скрін з instagram Потапа
Скрін з instagram Потапа

"Я такий же стаканчик тобі дарувала, рожевий", "щастя і крутості скільки а вояки гинуть кожен день і громадяни звичайні голодують", " так, Потап дійсно талановита людина яка зробила великий внесок в розвиток української музичної культури, допомогла багатьом почати сольну та шоу-бізнесову кар'єру.Бажаємо здоров'я, мирного неба, більше крутих проектів а також найкращих людей поряд", "Патап, З Днем Народження! Бясконцы рэспект i пажаданні ўсяго найлепшага з Беларусі. Слава Ўкраіне!",- пишуть відгуки фоловери Наді.

Нагадавши, Позитив показав жінку, заради якої готовий на все.