Оля Полякова дала концер в Німеччині, на якому була присутня в якості ведучої і її подруга - телеведуча Маша Єфросиніна.

Дівчата зібрали повний зал і зривали овації після кожної пісні Полякової або їх з Єфросиніною діалогу.

Щодо діалогів, то українські знаменитості, які скучили за своїм проєктом "Дорослі дівчатка", влаштували його просто на сцені.

Оля Полякова і Маша Єфросиніна, фото Знай.uа
Оля Полякова і Маша Єфросиніна, фото Знай.uа

Маша розповіла про ситуацію у Львові, коли вона зайшла в заклад і сіла на вільне місце, як раптом за спиною пролунав голос: "Це взагалі-то моє місце".

Популярні новини зараз
В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Нацкомісія прийняла рішення про підвищення тарифу на електроенергію: скільки платитимемо Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня
Показати ще

Не встигла Єфросиніна розвернутися, як чоловік відразу ж заспокоївся, впізнавши Машу, сказав що він на неї підписаний і запропонував сидіти далі.

Маша Єфросиніна. Фото: скрін youtube
Маша Єфросиніна. Фото: скрін youtube

Сама ж Оля Полякова в ході концерту журилася, що не потрапила в санкційний список росії, куди включили всіх зірок, які на думку путінської влади загрожують рф.

"Дорога, ти потрапила в цей список, А мене навіть не внесли... Я думаю, А якого...? Як же так? Тому що потрапити в цей список повиненна... зобов'язана будь-яка поважаюча себе людина",- сказала Оля.

Нагадаємо, що Оля Полякова міцно поцілувала Машу Єфросиніну на концерті: "Я вже по 10-15 разів".

Раніше ми повідомляли, що Оля Полякова після заборони співати перейшла на українську для Ребрик і Анатоліча: "Я все роблю правильно".