Відома українська співачка Анастасія Приходько дала нове інтерв'ю, в якому розповіла про своє ставлення до українців, які змінили позицію і про конфлікт зі Світланою Лободою.

На всі ці питання Анастасія Приходько відповіла у програмі "Зірковий шлях".

"Це повний ***! 8 років на те, щоб зараз вони почали казати: ну ми вже не будемо їздити до російської федерації. Що це за бл**ство? Якась проституція у найбільшому обсязі. Українці не будуть її прощати і одразу казати: давай одразу афіші і зустрічаємо - на сцені Світлана Лобода. Ну я не знаю... Немає хорошого росіянина! Немає! Як ондатра оце бігає, такий загнаний щур", - відповіла вона. Анастасія Приходько

Анастасія Приходько, instagram.com/zirkovyi_shlyah
Анастасія Приходько, instagram.com/zirkovyi_shlyah

Крім того, Анастасія Приходько зізналася, чи не шкодує, що колись представляла на Євробаченні росію. За словами співачки, їй немає чого соромитися, адже на той час саме таким було її життя.

"Моя умова була - представляти російську федерацію на 2 мовах: російською та українською. Я не можу сказати, що мені якось соромно за це, тому що це було моє життя тоді.", - пояснила співачка. Анастасія Приходько

Популярні новини зараз
Кацурін любив Надю Дорофєєву задовго до війни? У Дантеса не було шансів Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Нумеролог Владислав Грицай розповів про ракетні удари по Києву в серпні 2022 року: "Земля просякнута..." Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"
Показати ще

Нагадаємо, "путін тихо здохне, але не від раку": Анастасія Приходько назвала справжню хворобу російського диктатора

Також ми писали, Анастасія Приходько показала свій найцінніший скарб: "Рівно 12 років тому..."

Нагадаємо, Анастасія Приходько нагадала українцям про падаючий на Землю астероїд: добавка до війни