Співачка Марія Бурмака поділилася своїми думками з приводу евакуації поранених українських воїнів із заблокованої Азовсталі, яку безпощадно бомбардували російські нелюди.

Про це вона пише у новому пості на особистій сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Я хочу, щоб це прозвучало. Гуманітарна операція на Азовсталі триває. В інтересах збереження життів вчора було евакуйовано 52 важкопоранених. Так, на окуповану територію. Так, в межах домовленостей про обмін полоненими. І я буду банити тих, хто розганяє зраду з безпечних територій і з евакуації.", - пише вона. Марія Бурмака

Евакуація поранених з Маріуполя, facebook.com/maria.burmaka
Евакуація поранених з Маріуполя, facebook.com/maria.burmaka

Марія Бурмака наголошує, що українські герої потрібні своїм сім'ям та державі живими. І якщо саме такі умови домовленостей, завдяки яким вдалося врятувати цих людей, то не потрібно "розганяти зраду". На її думку, це було єдино правильне рішення, завдяки якому мужні воїни отримали шанс на життя.

Популярні новини зараз
Друг Володимира Зеленського Борис Джонсон наблизився до небезпеки впритул: "Він не може сидіти на місці" Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

"Це - ГЕРОЇ. І вони потрібні живими. Не в назвах вулиць, не нагородженими посмертно. А як сини своїм мамам, батьки своїм дітям і чоловіки своїм дружинам. Так, такою ціною, обміну полоненими, якщо є такі домовленості. Але ЖИВИМИ. І я думаю це єдино правильне рішення. Прорватись туди було неможливо, я це знаю з перших вуст. А кожне українське життя – ВАЖЛИВЕ! Саме тим ми відрізняємось від мордору! СЛАВА ГЕРОЯМ!!", - написала вона. Марія Бурмака

Фото: facebook.com/maria.burmaka
Фото: facebook.com/maria.burmaka

Нагадаємо, Марія Бурмака відшукала польського священника, який у церкві заспівав "Червону калину": "Багато чого запланували хорошого"

Також ми писали, Марія Бурмака відкрила всім очі на безжальний план путіна: "Вбивають, тому що ми українці"

Нагадаємо, морпіх Сергій Волина поставив світ на вуха несамовитим кличем з Маріуполя: "Негайно перейти до дій!"