Українська співачка Марія Бурмака розшукала польського священника, який прославився тим, що просто на месі у храмі заспівав "Червону калину".

Ним виявився Отець Войцех Дроздович, з яким зустрілася співачка і зробила спільне фото. Про польського священника, який підтримав українців Марія Бурмака розповіла у новому дописі на особистій сторінці в соцмережі Фейсбук.

Під час великодньої меси 18 квітня в костелі Непорочного зачаття Діви Марії у Варшаві отець Войцех Дроздович разом зі своїми вірянами заспівав пісню "Червона калина", яка стала символом нашої боротьби.

Марія Бурмака і Войцех Дроздович, facebook.com/burmaka.maria
Марія Бурмака і Войцех Дроздович, facebook.com/burmaka.maria

Відео, на якому священник захоплено співає українську пісню, увімкнувши її на магнітофоні, швидко поширилося мережею, викликаючи захоплення.

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня
Показати ще

"Це священник Отець Войцех Дроздович, це він співав "Червону Калину" з парафіянами під час великодньої меси 18 квітня в костелі Непорочного зачаття Діви Марії у Варшаві! Подякувала йому від всіх!! І ми сьогодні багато чого запланували хорошого і важливого для допомоги та підтримки українців!", - написала вона. Марія Бурмака

Скріншот: facebook.com/burmaka.maria
Скріншот: facebook.com/burmaka.maria

Нагадаємо, міць України і солідарність Польщі: у Варшаві в католицькому соборі під час служби всі заспівали "Червону Калину"

Також ми писали, Марія Бурмака відкрила всім очі на безжальний план путіна: "Вбивають, тому що ми українці"

Нагадаємо, Марія Бурмака поділилася піснею, що стала народною і важливою для українців зараз: придумала ще студенткою