Багато українських зірок щосили допомагають Україні у війні, яку розв'язала Росія. Хтось збирає гроші на концертах закордоном, хтось безпосередньо обороняє замлю з ЗСУ і ТрО, а хтось волонтер і допомагає всередині країни і підтримує моральний дух українців.

До останніх належить і український ведучий Олександр Педан, який разом з Сергієм Притулою та Ольгою Фреймут свого часу вів ранкове шоу "Підйом" на Новому каналі.

Притула і Педан
Притула і Педан

Ведучий Нового каналу і громадський діяч Олександр Педан разом зі своєю командою відновили соціальний проєкт "Знай своїх". Перший сезон був присвячений переселенцям, які в 2014 році переїхали з Криму і зі Сходу України. Другий сезон - про благодійні організації та фонди.

Олександр Педан і Роман, "Знай своїх"
Олександр Педан і Роман, "Знай своїх"

Популярні новини зараз
Від Дмитра Медведєва йде дружина: все через невдалий суїцид путінської маріонетки Окупанти влаштували п'яні розбірки та перестрілку між собою, а про компенсацію за бойові втрати можна забути — ГУР перехоплення Тарологиня Людмила Хомутовська сказала, що стане знаком кінця війни, загибель неминуча: "Починаючи з 190 дня" Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся"
Показати ще

"Третій сезон проєкту ми назвали "Знай своїх. Волонтери", бо він - про небайдужих українців, які допомагають під час війни, - розповідає Педан. – Ми їздили в Чернівці, Тернопіль, Львів, Чернігів, в Хмельницьку область і в Київ. Буде шість випусків. Проєкт створено, щоб подякувати цим людям. Щоб показати іншим, як можна. Наші волонтери-найкращі!"

Олександр Педан, "Знай своїх"
Олександр Педан, "Знай своїх"

Перший випуск "Знай своїх. Волонтери" присвятили місту Чернігову.

"Ми знімали це відео не першим, але вирішили почати показувати з нього. Воно максимально передає атмосферу того, що зараз відбувається в Україні, - каже Олександр Педан. – Зараз її неможливо відчути на заході країни. Звичайно, це добре. Але тим не менше всі повинні знати, як важко було і є містам в окупації. І наскільки там небезпечно. Поділюся, що за день до нашого приїзду на трасі до вже звільненого Чернігова, по якій ми їхали, вибухнув на міні автомобіль. А наступного дня, на жаль, загинув ще й тракторист. Також нам важливо було показати жахливі і важкі для сприйняття кадри зруйнованих будівель в Чернігівській області і в центрі Чернігова".

Олександр Педан, "Знай своїх"
Олександр Педан, "Знай своїх"

Героєм випуску став хлопець Роман. За професією він фотограф, але з початком війни став волонтером-водієм.

"У Романа була машина, так що він зрозумів, що може робити щось корисне, - розповідає Педан. – Спочатку випадково підвіз людину, а потім почав вивозити людей з різних небезпечних місць. Також возив іноземних журналістів у Бородянку, Бучу. Показував їм, що насправді відбувається в Україні. Це дуже важливо! А останнім часом він возить точково, за запитами, гуманітарну допомогу в міста, які були під окупацією. Ми вирішили не просто поспілкуватися з ним де-небудь в Києві, а пройти повний шлях волонтера. Відвезли гуманітарну допомогу до Чернігова. Спочатку знайшли людей у Хмельницькому та Тернополі, які допомогли нам завантажити два повних багажника. Взяли тільки те, що було дійсно необхідно сім'ям і літнім людям. І зняли про це дуже класний сюжет."

Олександр Педан, "Знай своїх"
Олександр Педан, "Знай своїх"

Нагадаємо, про нове офіційне свято в Україні: Олександр Педан надихнув Володимира Зеленського.

Раніше ми повідомляли, що Олександр Педан нагадав українцям одну просту істину: "Наші праправнуки повинні знати".