Слідом за акторами та співаками, Тіна Кароль теж відзначила цей день світлиною у вишиванці, які оприлюднила в соціальній мережі Іnstagram.

Як завжди, вона любить трохи "подражнити" прихильників. Більшість її образів бувають інколи занадто відвертими. І їй є чим вразити. Співачка багато часу працює над своєю фігурою, яку згодом й не соромно показати.
Зауважимо, з початку введення воєнного стану, зірка перебувала в Україні. А згодом вирушила з концертами по Європі, на підтримку нашої країни. Зокрема, великий концерт відбувся у Варшаві. А з 22 травня по 3 червня співачка виступатиме у Лондоні, Празі, Вільнюсі та Римі. Така інформація розміщена на офіційному сайті зірки.
Цього разу зірка обрала оригінальну вишиванку, відійшла від класичних канонів. Це вбрання з відвертим декольте. Такі вишиванки точно не робили наші пращурі. відмітимо, що покрій вигідно підкреслює плечі співачки, а глибокий застібнутий виріз спереду додає пікантності образу.
Вишиванка оздоблена орнаментом у вигляді ягід калини у класичних червоних та чорних кольорах.
А трохи хвилясте розпущене волосся додає образу свіжості та натхнення.
Як відомо, співачка має сина Веніаміна, який зараз навчається в Англії. Де зараз перебуває Тіна, невідомо, артистка навіть у соцмережах сховала свою геолокацію.