20 травня свій День народження відзначив український співак Арсен Мірзоян. Чоловік Тоні Матвієнко не тільки творчо підтримує Україну, а ще й справжніми чоловічими вчинками.

Також зять Ніни Матвієнко активно зайнятий і у волонтерській роботі.

У свій 44-ий День народження він вийшов на зв'язок з ведучими "Сніданок з 1+1", де розповів про цей день, свою допомогу Україні та свою нову пісню.

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко. Фото: Instagram
Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко. Фото: Instagram

Зараз Арсен їздить до Європи, викуповує машину і набиває їх продуктами і допомогою для військових. Коли він привозить машину за місцем призначення, то завжди дає невеликий концерт для українських військовослужбовців.

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Чеченці вирушили добровольцями в Україну, щоб допомогти ліквідувати росію: не хочуть асоціацій з TikTok-загоном Кадирова На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах "Перестаньте виправдовуватись": шанувальниця дала пораду акторці Ользі Сумській
Показати ще

Мірзоян родом із Запоріжжя, де зараз знаходиться його мама. Артист розповідає, що вона відчуває себе нормально.

"Я їй дзвоню, а вона відповідає "Я на сітках". Вона плете сітки. Ось я думаю днями до неї заїхати".

Розповів Арсен і про те, чи виходить в усоовіях війни і нон-стоп волонтерства писати пісні.

"Пишуться... Є пісня "Моя країна", є пісня з робочою назвою "Вальс. Ірпінь". Ми записали одразу чистовик, без чернетки. Тому що я не знаю, коли знову зможу з'явитися на студії з гітарою"

Нагадаємо, що зять Ніни Матвієнко Арсен Мірзоян заспівав про те, без кого йому не жити: Тоні навіть близько немає.

Раніше ми повідомляли, що Ніна Матвієнко не стримала сліз від теплої зустрічі з донькою Тонею і онуками, стоячи на пероні вокзалу.