Відомі українські письменники брати Капранови - Дмитро і Віталій - пояснили всю небезпеку віри українців у "хароших русскіх", які хочуть отримати спеціальні посвідки.

Відповідна публікація з'явилася на їхній сторінці соцмережі Фейсбук. За словами Братів Капранових, багато росіян вважають, що не здатні нічого зробити, адже опинилися у "заручниках режиму".

"Харошиє русскіє пропонують видавати їм окремі посвідки. Реально. Їхня ідея полягає в тому, що десятки мільйонів хароших русскіх сидять у заручниках путінського режиму. Серйозно. Десятки мільйонів у заручниках, а зробити нічого не можуть, бо їм переламали руки-ноги. Де? На мітингах. Українців так не били, як били їх, а тому вони бояться за своє життя і сидять у заручниках.", - йдеться у публікації. Брати Капранови

Брати Капранови, facebook.com/KapranovyBraty
Брати Капранови, facebook.com/KapranovyBraty

Брати Капранови зауважують, що як би абсурдно таке виправдання не звучало, така аргументація є цілком реальною. Письменники і водночас військовослужбовці, також застерігють й від інших божевільних ідей на кшталт "допомогти матєрям загиблих російських солдатів і мрії про нову спільноту трьох слов'янських народів".

Популярні новини зараз
Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини В Україні різко подорожчали цукор та соняшникова олія: які ціни на популярні товари у супермаркетах Дружина Григорія Решетника Христина показала, наскільки їй "всеодно" на вагітності: "Як може бути інакше"
Показати ще

"Ні, це не новини з дурдома, це реальна аргументація - і про десятки мільйонів, і про руки-ноги. Ну і на закуску - заклики допомогти матєрям загиблих російських солдатів і мрії про нову спільноту трьох слов'янських народів. При такому анамнезі не дивно, що в головах вирують божевільні ідеї. Якщо ти віриш у поламані руки-ноги, якщо віриш у десятки мільйонів заручників, то повіриш і у братні народи. Так що після перемоги на нас чекає навала цього лайна, яке підтримає наша влада і "марафонні" ЗМІ. Готуйтеся.", - йдеться у повідомленні. Брати Капранови

Фото: facebook.com/KapranovyBraty
Фото: facebook.com/KapranovyBraty

Нагадаємо, брати Капранови пригадали давню історію з Леонідом Кравчуком, про яку ніхто не знав: "Уявіть собі рівень проблеми"

Також ми писали, Брати Капранови передбачили майбутнє української політики після війни: повне перезавантаження і жорсткий контроль

Нагадаємо, Сергій Жадан вдарить по "рускому міру" разом з Укрзалізницею: "На зв'язку від початку війни"