Відома українська письменниця Оксана Забужко переконана, що зараз на сторінках усіх світових видань повинні бути українські воїни з Азовсталі, які мужньо боронили Маріуполь до останнього.

Про це вона пише у своєму новому пості на особистій сторінці в соцмережі Фейсбук.

"Вся стрічка в Медведчуку, Боже-Боже... Спасибі, хоч поляки Дмитрові фото поширюють. Де ви, хлопці й дівчата з Азовсталі? Що з вами зараз, у ці хвилини?.. Так, ці світлини мають бути на перших сторінках усіх світових видань.", - пише письменниця. Оксана Забужко

Оксана Забужко, facebook.com/oksana.zabuzhko
Оксана Забужко, facebook.com/oksana.zabuzhko

На думку Оксани Забужко, все це відбувається неспроста і є люди, яким така ситуація, як не прикро, дуже на руку. Письменниця вважає, що в Україні все ще дуже погано з інформаційною незалежністю, адже її все-таки не вдалося "відбити" у 2014 році.

Популярні новини зараз
Кацурін любив Надю Дорофєєву задовго до війни? У Дантеса не було шансів Син Володимира Зеленського хоче в армію, але не може - вік не дозволяє: "Він всім говорить" Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися"
Показати ще

"І так, хтось (і хто б же то, га?..) явно дуууже зацікавлений у тому, щоб цього не сталося. (На цій війні - інформаційній - я вже не перше десятиліття і вмію розрізняти, де "самоплив", а де штучне втручання й "перемикання публіці каналів"). Погано у нас з інформаційною незалежністю, дуже. Не відбили ми її після 2014-го, не маємо й нині. А основ "інформаційної партизанки" ніхто не навчає; мусимо вчитись самі. Будьмо уважні (с). #SaveAzovstal", - йдеться у повідомленні письменниці. Оксана Забужко

Зруйнований окупантами завод "Азовсталь". Фото: YouTube
Зруйнований окупантами завод "Азовсталь". Фото: YouTube

Нагадаємо, Оксана Забужко показала те, чого не помічали українці протягом багатьох років: "З російськими окулярами на очах"

Також ми писали, Оксана Забужко назвала ім'я видатного українця, про якого всі забули: "Щоб ми хоч тепер, із війною, до нього доросли"

Нагадаємо, Оксана Забужко вирішила квартирне питання "понаєхавшого" Михайла Булгакова у Києві: "Це диверсія"