Відомий український письменник і лідер групи "Жадан і Собаки" Сергій Жадан закликав українців, які мають можливість допомагати ЗСУ, не забувати, що в країні триває війна і активно робити все для наближення перемоги. Своє звернення артист опублікував на своїй сторінці в соцмережі instagram.

Сергій Жадан заявив, що незважаючи на те, що багато міст починають повертатися до мирного життя, війна в країні не закінчилася. Бійці щохвилини ризикують життями, щоб забезпечувати спокій звичайним українцям.

Сергій Жадан. Фото: скрін youtube
Сергій Жадан. Фото: скрін youtube

Музикант закликав українців не забувати про захисників і всіляко допомагати їм. Він додав, що бійці потребують низки важливих пристосувань, які допомагають перемагати окупантів і порекомендував все підставити плече захисникам, щоб наблизити наступ миру у всій Україні.

Популярні новини зараз
"Махач" живий: українці просять Володимира Зеленського врятувати бійця полку "Азов" Ярослава Бригінця з полону росіян Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини Американки збудилися від Зеленського, побачивши його "базуки" з голим торсом: "Є все, чого немає у путіна" Дружина Григорія Решетника Христина показала, наскільки їй "всеодно" на вагітності: "Як може бути інакше"
Показати ще

"Хочу звернутися насамперед до українців, які давно живуть за кордоном – які не втратили у зв'язку з нападом росіян роботу, не змушені були ці три місяці шукати нове житло, виїжджати, влаштовуватися на новому місці. Ми зараз все більше перебудовуємося на допомогу саме армії. Наші військові вимагають багатьох речей-автомобілів, дронів, далекомірів, тепловізорів, засобів оптичного спостереження і т.д. ці речі потрібні у великих кількостях, оскільки вони дуже швидко виходять з ладу (я, перш за все, про автомобілі і дронах). Без нашої підтримки армії буде важче. Ми повинні в цій ситуації вистояти і витримати, підставивши плече нашим військовим. Ми не маємо права на поразку. Ми повинні розбити ворога і звільнити свої території", - зазначив музикант.

Раніше Знай писав, дружина Анатолія Анатоліча показала, якими були перші дні війни для їхньої родини: "Ніколи не пробачимо".

Також ми писали, Alyona Alyona поділилася з українцями кумедною мудрістю життя: "Якщо тобі здається..."

Крім того, ми повідомляли, Маша Єфросиніна намагалася достукатися до Тіни Канделакі і Миколи Баскова: "Для мене почався відлік війни".