Гурт Kalush Orchestra пообіцяли, що якщо виграють пісенний конкурс Євробачення, то обяхательно віддадуть нагорода на аукціон, а всі виручені кошти віддадуть для ЗСУ.

Першу частину завдання хлопці виконали - конкурс виграли, а тріумфальну пісню Stefania співає вже вся Європа. Тепер справа дійшла і до обіцянки - аукціону.

Кришталевий мікрофон Kalush Orchestra
Кришталевий мікрофон Kalush Orchestra

Вперше в історії пісенного конкурсу "Євробачення" переможці віддають свій трофей на допомогу українській армії! Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк разом з ведучим Нового каналу та волонтером Сергієм Притулою влаштовують розіграш!

"Ви можете зробити так, щоб цей символ перемоги працював ще на одну велику перемогу України! Отримайте культову рожеву панаму фронтмена Kalush Orchestra Олега Псюка всього за 5 євро! - повідомили вони. – Внесіть вклад у розмірі 5€ (або 200 грн.) на банківський рахунок. Чим більше ви жертвуєте, тим більше у вас шансів на перемогу. Після припинення розіграшу наші партнери з банку за допомогою рандомайзера виберуть переможця з усіх учасників".

Популярні новини зараз
"Холостячка" Злата Огнєвіч показала нічну спокусу у Львові: важко триматися Юлія Саніна з The Hardkiss виступила на одній сцені з легендарною Metallica: "Боже, як я хочу вас обійняти" "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі "Від всього пережитого, побаченого, почутого": у співачки Наталії Могилевської відкрився новий талант
Показати ще

Рожева панама Олега - не єдиний лот!

"Кубок конкурсу "Євробачення" – кришталевий мікрофон - дістанеться тому, хто пожертвує найбільше в криптовалюті або традиційній валюті" - відзначили Притула і Псюк.

Сергій Притула і Kalush Orchestra
Сергій Притула і Kalush Orchestra

Розіграш панами та аукціон трофею переможців закінчиться 28 травня о 19:00.

"Гурт отримав рекордну кількість голосів від глядачів конкурсу. Тепер давайте поб'ємо рекорд благодійних внесків. Приєднуйтесь! - закликають Сергій Притула та Олег Псюк. – Всі зібрані кошти перейдуть до фонду Сергія Притули, який допомагає українській армії. Кожен євро допоможе врятувати життя українських воїнів!"

Рахунок для участі у розіграші рожевої Панами Олега Псюка: https://send.monobank.ua/jar/1283iHXvsQ

Рахунок для участі в аукціоні кришталевого мікрофона:

ETH

0x557f10757Ef9E28E23E33c82B6d8c035189D7f3f

Нагадаємо, що Сергій Притула показав, як кожен українець може допомогти ЗСУ - потрібні особливі пташки.

Раніше ми повідомляли, що Олег Псюк з Kaluch Orchestra не оцінив захоплення мами Олегом Винником: "Бл*ть, вона що в натурі це сказала?"