Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа думку ведучої, кінофестиваль, який відкривається в Каннах - це можливість привернути всього світу до війни в Україні та всіх жахіть, що відбуваються.
Катя Осадча в цьому році стала членкинею офіційної делегації Державної агенції з кінематографу та взяла участь у благодійному вечорі, на якому вже зібрано 1,5 млн грн на підтримку ЗСУ.
Франція серед тих країн де про війну в Україні потрібно кричати особливо голосно, адже споконвічна любов французів до російської культури зараз проявляється в наданні слова російській пропаганді. Попри всі відмови росіянам в присутності на цьогорічному фестивалі, для Серєбренікова зробили вийняток, а він на прес-конференції заявив, що російські солдати також потребують співчуття і підтримки, світ має пожаліти вбивць, ґвалтівників і мародерів.
Нагадаємо, чоловік Каті Осадчої Горбунов згадав, як за вікном прилітали ракети: "О 5 ранку..."
До слова, Катя Осадча нажила собі конкурента: Олег Псюк з Kalush Orchestra запустив по всій Європі "панамковий" тренд.Раніше ми писали, що ведуча "Світське життя" Катя Осадча не стримала сліз після слів дітей з Маріуполя: "Приїжджайте, море залишилося"