49-річний співак Фоззі (Олександр Сидоренко) народився і виріс в українському Харкові. Там же була і створена група ТНМК, учасником якої він є.

В інтерв'ю проєкту "Розмова" Фоззі розповів, чому на його думку Харків вистояв перед російським наступом.

Вибухи у Харкові. Фото: Telegram
Вибухи у Харкові. Фото: Telegram

"Напевно вата не очікувала такої жвавої атаки, напевно вони б виходили зустрічати з квітами. Але тут спрацював тригер, який сильніше, ніж радянське минуле, тригер "наших б'ють". Я бачу це по реакціях тих, людей, які були з проросійською позицією. Моїх знайомих, однокласників... Вони "дали Добкіна", тому що Добкін несподівано став шанувальником ЗСУ. І, відповідно, ті харків'яни, які бачили себе частиною "руського міра" теж раптом зрозуміли... Краще пізно, ніж ніколи. Ті, хто орієнтувалися на росію і виїхали туди після початку активної фази війни",- міркує Сидоренко.

Фоззі вважає, що відсотків 30 харків'ян, прихильників росії, перевзулося з початку вторгнення 24 лютого, 30 відсотків залишилися на свої позиціях, а 40 - все одно ховаються на території України, але вважають винною в цьому Україну.

Популярні новини зараз
ЗСУ підійшли максимально близько до Херсона, всього кілометр до передмістя та кілька тижнів до перемоги Головне за ніч: у росії істерика через "хлопки", п'яна бійня між окупантами й диво-борщ для ЗСУ Оля Полякова здивувала кадрами черги на кордоні в Україну та встигла посваритися з донькою: "Таких маленьких і колючих в Європі немає" Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень"
Показати ще

Зараз лідер ТНМК переконаний, що десь 60% Харкова раніше, це була так звана "вата".

Фоззі, фото: Facebook
Фоззі, фото: Facebook

Фоззі переконаний, що те, що сталося з обороною Харкова - це заслуга сили і майстерності тільки ЗСУ.

У рідному місті у співака залишилися мама і теща.

"Тут слід розглядати все це в контексті залежності від нерухомості. Значна частина населення України не може залишити будинки і квартири",- пояснює це Фоззі.

Нагадаємо, що Фоззі з ТНМК звернувся до 92-ї бригади, що обороняє Харків: "Мати такі ЗСУ - найкраще, що могло статися зі світом".

Також стало відомо, що Фагот з ТНМК назвав популярне шоу "є*ля з зірками" і згадав, кому збирався врізати на сцені.