Співачка Ірина Федишин разом з дітьми підтримала українських біженців в Італії. Глядачі плакали під час концерту.

Про це вона повідомила у сторіс в Іnstagram.

Співачка разом з синами приїхала до монастиря, яки знаходиться неподалік італійського міста Валенсія. В ньому розмістилися 230 біженців з України.

Ірина Федишин. Фото: скрін youtube
Ірина Федишин. Фото: скрін youtube

Варто зауважити, що через спеку дорога не була непростою, діти від втоми лягли на сидіння автівки. Ірина мужньо трималася в дорозі.

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Нумеролог Владислав Грицай розповів про ракетні удари по Києву в серпні 2022 року: "Земля просякнута..." Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Чоловік, який їх привіз до монастиря, дуже переймався долею українців та коли вони під'їхали до воріт, він радісно сказав "Ми це змогли" та уточнив, що люди з України чекають на підтримку, свято, концерту від Ірини.

Сторіс. Фото: скрин instagram

Ірина Федишин виступила перед українцями, яке через війну змушені лишатися в Італії. Одна з пісень, яку вона заспівала, "Розстріляна весна", в якій розповідається трагедія розстріляної Бучі.

Сторіс. Фото: скрин instagram

У коментарях до фото одна з глядачок концерту написала:

Плакати не збиралась, проте сльози мимоволі потекли, згадуючи фотографії з Бучі (пісня по це місто).

Нагадаємо, Жанну Бадоєву звинуватили у роботі на росію: "Платить податки на країну, з якої щодня прилітають ракети".

До слова, Остап Ступка розказав про стосунки з дружиною та розлучення сина:"Декілька нервових спалахів у перші тижні "

Раніше ми писали, що зірка "Кріпосної" Наталія Денисенко розповіла про біду, що трапилася з нею: "Страшенно постраждало обличчя"