Зірка "Жіночого кварталу", а також фіналістка 7-го сезону "Голос країни" Марта Адамчук розповіла, як один щасливий день довів її до сліз.

Підбірку нових фотографій Марта Адамчук виклала на своїй сторінці в соцмережі Інстаграм. Вона разом зі своєю колегою Вірою Кекелією відвідали Львів, щоб виступити для дітей переселенців, а також зустрітися з друзями музикантами.

Марта Адамчук наголошує, що з приходом війни в Україну у житті людей змінилося дуже багато - вони тепер навіть відчувають по іншому. Акторка зауважує, що сьогодення змушує нас переоцінювати сенс життя. А зараз воно, як ніколи, на вагу золота.

Марта Адамчук, фото: instagram.com/marta_adamchuk
Марта Адамчук, фото: instagram.com/marta_adamchuk

"Сьогодні одним днем у Львові. Виступили для дітей-переселенців. Зустріли друзів-музикантів, які прийшли з тортом, привітали з нашими минулими Днями народження, довели нас до сліз…) Сьогодення змушує нас переоцінювати сенс життя, яке зараз, як ніколи, на вагу золота.", - йдеться у повідомленні. Марта Адамчук

Популярні новини зараз
Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла" Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..."
Показати ще
"Красуні 😍❤️", - відреагувала на нові світлини зірок "Жіночого кварталу" відома українська реперка alyona.alyona.

Раніше Знай писав, Марта Адамчук з "Жіночого кварталу" спробувала вразити і їй це вдалося: "Боже, знову..."

Також ми писали, Марта Адамчук та Віра Кекелія пішли стопами Джона Леннона в Естонії заради України: "Почуття гордості і болю"

Нагадаємо, Марта Адамчук з "Жіночого Кварталу" притулилася до коня-красеня, та подякувала всім захисникам: "Не можу зрозуміти самовідчуття"