Відомий український співак Павло Зібров, як і багато інших вітчизняних виконавців записав пісню, присвячену війні, яку розв'язала росія на території суверенної України.

Прем'єра пісні "Я так хочу додому" вже доступна на YouTube, повідомив Павло Зібров у новому дописі на особистій сторінці в соцмережі Інстаграм.

"Ця пісня - крик душі мільйонів українців, які були вимушені через війну покинути свої домівки і мріють обійняти своїх рідних вдома, там де все знайомо, де завжди потрібні. Музика: Павло Зібров. Слова: Петро Мага. Монтаж: Діана Зіброва. Відео матеріал взятий з відкритих джерел YouTube - ТСН, Суспільне, Радіо свобода, Reuters, BBC, DW Україна та інші", - йдеться у повідомленні артиста. Павло Зібров

Фото: instagram.com/pavlo_zibrov
Фото: instagram.com/pavlo_zibrov

Раніше артист зворушливо привітав українську столицю та її мешканців з днем міста. Артист відзначає, що на долю Києва випало дуже багато випробувань, які він пройшов гідно і мужньо.

Популярні новини зараз
Тарас Тополя з "Антитіл" подбав про сирот, чиї батьки загинули в бою за свободу України: "Частина допомоги вже надійшла" Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Тоня Матвієнко розповіла, що ніколи не пробачить Арсену Мірзояну: "Воно себе так, падло, поводить..." Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

"Рідний наш Києве, на твою долю випало багато подій та випробувань, і цей рік на жаль не є винятком. Ти мужній, сильний, єдиний! У тебе щирі, сміливі та завзяті люди! Будь вільним та незалежним містом, будь справжньою європейською столицею, будь культурним та інтелектуальним центром України, прикладом для всіх! Нехай усім тут дихається легко, вільно та мирно!", - написав він. Павло Зібров

Нагадаємо, Павло Зібров почав готуватися до перемоги України: не сумнівається ні на мить

Також ми писали, Павло Зібров поділився "Сном про Україну" – вселяє надію: "Я вірю і знаю!"

Нагадаємо, головний вусач країни Павло Зібров зізнався, від кого втрачає голову в інтернеті: "Я ж все-таки не тільки…"