Зірка 1+1 та популярна ведуча Марічка Падалко показала в яких умовах доводиться працювати під час війни

Про непрості будні вона розповіла у сторіс Іnstagram.

Марічка Падалко. Фото: скрин відео

Не секрет, що багатьом глядачам завжди було цікаво, а що ж відбувається за лаштунками, в студії під час знімання передач, прямих ефірів. Адже багато що приховує камера від очей телеглядачів.

Марічка Падалко, повернувшись до роботи, вирішила показати в яких умовах доводиться працювати ведучій та знімальній групі під час війни.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: "бунт" матерів окупантів на болотах, провісники великої революції в росії та проблеми з субсидіями взимку 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Студія, де вони працюють знаходиться у бомбосховищі. Й це правильно, в умовах воєнного стану безпека понад усе. Знімальну групу захищають товсті стіни та важкі металеві двері.

Сторіс. Фото: скрин відео

Приміщення обладнано кухнею., є санвузол у стилі "вінтаж минулого століття". Через значні обсяги роботи багато співробітників томиться, тому на полу розложені подушки та ковдри, а хто просто засинає на робочому місті.

Сторіч. Фото: скрин instagram

Сторіс. фото: скрин instagram

Не забуває творчий колектив й про друзів наших менших. Разом з командою в студії два невеличкі песики.

Сторіс. Фото: скрин instagram

Нагадаємо, "Яка гарна україночка!!": зірка ТСН Марічка Падалко в неймовірній сукні зачарувала Америку.

До слова, ведуча ТСН Марічка Падалко вперше за час війни летить за кордон, чи планує повернутись зірка.