Війна, яку розгорнула на території України російська федерація навчила нас не тільки бути дружнішими і добрішими. Вона також активізувала нові види афер, за допомогою яких шахраї намагаються виманити останнє в українців.

Через повномасштабну війну росії проти України дуже багато хто опинився у важкому становищі — хтось залишився без даху над головою, хтось без доходів. Цим і користуються зловмисники, які пропонують безкоштовну допомогу, а самі виманюють у людей гроші. Детальніше про цю шахрайську схему розповіла ведуча проєкту "Аферисти в сітях" на Новому каналі Олена-Крістіна Лебідь.

Олена-Крістіна Лебідь, фото: Instagram
Олена-Крістіна Лебідь, фото: Instagram

"Ви точно могли бачити безліч оголошень з приміткою "Віддам безкоштовно". Зараз це актуально, тому на це і ловлять. У чому полягає афера. Зараз багато хто перебуває в скрутному становищі, тому з радістю відгукуються на оголошення, де щось віддають безкоштовно, - розповіла Олена-Крістіна . — Коли людина пише, що готова забрати річ, шахрай одразу починає його емоційно прив'язувати до себе: "Я вас так розумію, це такий жах, зібрав вам три мішки безкоштовних речей!" Але тут у нього з'являється маленьке прохання — надіслати за доставку 150-300 гривень, тому що він допомагає всьому світу і весь "в мінусах".

Може здатися, що це дрібниця – якісь 300 гривень за три мішки всякої всячини. Тому жертва афери без роздумів відсилає цю суму.

Популярні новини зараз
Путін може завдати ракетних ударів по Польщі Українцям розповіли, чи готуватись до лютих морозів узимку: синоптики зробили помісячний прогноз 5 улюбленців долі, яким казково пощастить у жовтні 2022: Тамара Глоба назвала везунчиків серед знаків Зодіаку Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка"
Показати ще

"Але 300 гривень це теж гроші, ніхто їх на дорозі не знаходить, і на городі вони не ростуть. Загалом, як тільки людина відправляє цю суму і починає очікувати посилку, її одразу блокують, - пояснила схему ведуча Нового каналу. — Запам'ятайте головне правило: спочатку ви отримуєте щось, а потім оплачуєте. Якщо просять зробити навпаки, то це 100% аферисти."

Афериста из Tinder. Фото: Youtube
Афериста из Tinder. Фото: Youtube

Нагадаємо, що Олена-Крістіна Лебідь розбагатіла під час війни - такий "скарб" є у кожного українця.

Раніше ми повідомляли, що Олена-Крістіна Лебідь заявила про дивне бажання спробувати собачий корм.