Акторка "Жіночого кварталу" та "Ліги сміху" показала ніжну сцену у ліжку

Відео вона записала та опублікувала у сторіс instagram.

Катя Нікітіна. Фото: скрін youtube
Катя Нікітіна. Фото: скрін youtube

Як відомо, зірка зараз активно займається волонтерською діяльністю та підтримує українських захисників. Також Катя приділяє багато часу соцмережам, тому на її сторінці шанувальники завжди знаходять щось цікаве. У акторки гарне почуття гумору, тому часто підіймає настрій фанатам, що особливо важливо в теперішніх умовах.

А нещодавно вона спантеличила фанатів. Опублікувала відео у ліжку з подругою. Дівчину звати Діана Давиденко, вона артистка вокального жанру. Подруга лежала поруч з телефоном в руках. Вона не помітила, що її знімають. Її реакція насмішила Катерину.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 26 листопада: відмова від екстрених відключень світла, зрада від Pianoboy на Нацвідборі та дитина у ліжку у святого отця "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Відео Нікітіна підписала так:

" Ви подивитесь хто у мене в ліжку. Нас тепер троє. +1 одна красуня у квартирі"

Сторіс. Фото: скрин відео
Сторіс. Фото: скрин відео

Нагадаємо, Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" вдягнула військову форму: "Аж мурахи по шкірі".

До слова, Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" безсоромно потрясла "булками" перед камерою: "Сходила з розуму".

Раніше ми писали, що Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" розкрила таємницю про майбутнє весілля та розповіла чому її обранця не заберуть на фронт.