Хореограф і танцюрист Макс Чмерковський став відомим в Україні завдяки романтичному проєкту "Холостяк". Через роки його зірка засяяла у нас знову після його суддівства в шоу "Танці з зірками".

Повномасштабна війна, яка почалася 24 лютого 2022 року, застала Чмерковського в Києві. Незадовго до того дружина і мама хореографа, які живуть в Америці, просто благали Макса не їхати в столицю України.

Цим він поділився в інтерв'ю Григорію Решетнику в рамках проєкту "Як ти?"

Максим Чмерковський з сім'єю, фото: Peta Murgatroyd
Максим Чмерковський з сім'єю, фото: Peta Murgatroyd

Хореограф зізнається, що не відчував страху за себе. Єдине, що не давало спокою – це те, що він може не побачити свою родину.

Популярні новини зараз
Перше подорожчання за півроку: скільки тепер коштує газ За що в будинку українці платитимуть "підвищений" тариф на світло Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути Кияни відповіли, кого хочуть бачити новим мером міста: результати опитування
Показати ще

"Було прикро, що я не можу до них доїхати, що не можу пояснити своєму 5-річному сину, чому я не дома, що не можу довести своїй дружині, що вчинив правильно, коли вона мене вмовляла не летіти. Про це мене просили й батьки, – поділився Чмерковський. – Моя мама і дружина плакали. Вони дивились телевізор – танки, ракети, йде війна, я в Києві. Звісно, була напружена ситуація, поки я не повернувся".

Макс не міг сидіти, склавши руки, і, як багато інших українців, почав діяти. Він заснував благодійну організацію Baranova 27 (назва походить від адреси, за якою сім’я Чмерковських проживала в Одесі).

Макс Чмерковський, фото Знай.ua
Макс Чмерковський, фото Знай.ua

Порівнювати сьогоднішню ситуацію з тим, що було, не треба. Життя – це не фінальний результат, а процес. Потрібно досягати цілей крок за кроком.

"Україна – вільна країна і має перемогти для того, щоб був мир у світі. І дуже хочеться, щоб війна закінчилась зараз. Сьогодні перемога України – це провал росії. Все має завершитись розвалом незрозумілої держави, яка постійно намагається атакувати, – поділився думкою хореограф. – Це має бути глобальним прикладом і для Китаю, й для інших країнам, які вважають такі дії правильним політичним рішенням. Українці сьогодні займають вагоме історичне місце. Ще півроку тому я мусив пояснювати людям різницю між росією та Україною. А вже сьогодні і через сто років Україну ідентифікуватимуть всюди!.

Нагадаємо, що Макс Чмерковський показав, чим відрізняється дружина Піта від переможниці "Холостяка" Шульгіної.

Раніше ми повідомляли, що у родині судді проєкту "Танці з зірками" Макса Чмерковського сталося велике горе, малюків більше немає.