Зірка "Світського життя" Катя Осадча згадала про розіграш, якій так і не відбувся через війну

Відповідну публікацію вона зробила в соціальній мережі instagram.

Пост Каті Осадчої, instagram.com/kosadcha
Пост Каті Осадчої, instagram.com/kosadcha

Катерина розмістила фото на якому вона стоїть біля розкішної автівки. Вона нагадала шанувальникам, що ще на початку лютого обіцяла розіграти цей автомобіль серед підписників, проте через війну плани змінилися.

А зараз Катерина згадала про свою обіцянку, тим більше, що автівка вже придбана. Ведуча прийняла рішення відновити конкурс та за його допомогою не тільки знайти нового власника автівки, а й зібрати кошти на придбання авто для ЗСУ.

Популярні новини зараз
Лукашенко за прикладом путіна набирає до армії неповнолітніх випускників: зі шкільного двору одразу в Україну ЗСУ готові: Сергій Хлань анонсував приємні новини для херсонців у найближчі тижні Що буде з гривнею найближчим часом: експерт назвав два можливі сценарії дій Нацбанку Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

При цьому вона зауважила, авто, що розігрується не відходить для потреб ЗСУ. Проте вже майже готовий для українських захисників позашляховик, який невдовзі вона забере.

"Друзі, ви пам‘ятаєте, що в лютому я розповідала про автівку, яку ми мали подарувати комусь із вас.. Війна змінила плани кожного з нас але, машина була придбана й тому ми прийняли рішення відновити конкурс та все ж таки знайти її власника, але головне - за допомогою цього розіграшу і тих хто бере участь зібрати гроші на авто для ЗСУ.", - написала Катерина.

Нагадаємо, зірка "Світського життя" Катя Осадча разом з командою зробила неможливе задля України: "Українці заслужили бути частиною ЄС".

До слова, Каті Осадчій довелося стрибати з чужим чоловіком в Амстердамі: "Вчора був той випадок, коли..."

Раніше ми писали, що Катя Осадча й Олег Псюк з "Kalush Orchestra" показали, що у них тепер є спільного: "Чекаємо на зустріч"