Відома ведуча разом з командою довела, що українці мають стати частиною Європейського союзу

Про складну підготовку до концерту вона розповіла на сторінці соціальної instagram.

Катя Осадча, instagram.com/kosadcha
Катя Осадча, instagram.com/kosadcha

Зірка розповіла, що відбулась грандіозна подія - благодійний марафон Embrace Ukraine в Амстердамі. Він зібрав 15 тисяч глядачів. Катя зауважила, що про організацію цього заходу можна написати цілу книгу.

Виявилось організувати концерт на музейній площі Амстердама непросто. Їм казали, що концерти роблять за рік, а не за кілька тижнів, проте українській команді вдалося це зробити. І тепер європейці розуміють чому ми непереможні, тому що ми добиваємося цілі та змагаємося за мету до останнього, кожен на своєму полі бою, говорить ведуча.

Популярні новини зараз
Кому не світить пенсія у 2023 році: у ПФУ назвали умови, обов'язкові до виконання Впасти з танка або "включити васю": російські окупанти вигадують нові "лайфхаки", щоб не воювати На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей
Показати ще

А обов’язковою умовою проведення було вимірювання децибелів в Музеї Ван-Гога яку треба робити спеціальною технікою. Зі слів Каті, цю техніку дістали з під землі, аби тільки концерт відбувся, а в Європі гучно прозвучало, що українці заслужили бути частиною ЄС.

"Вся команда - космос, це тільки частина складнощів на шляху до створення того, що ви побачили в ефірі, але все вийшло. Сьогодні в Брюсселі саміт ЄС, де буде прийняте важливе рішення🙏🏻", - написала зірка.

Нагадаємо, дружина Горбунова Катя Осадча захотіла знову народити дитину: "Коли не болить всередині".

До слова, Катя Осадча й Олег Псюк з "Kalush Orchestra" показали, що у них тепер є спільного: "Чекаємо на зустріч".

Раніше ми писали, що Катя Осадча вказала на важливий нюанс зустрічі з Макроном та Шольцем: саме цим Україна відрізняється від інших