Багато хто знає телевізійну драму "Кріпосна" Фелікса Герчикова і Макса Литвинова, прем'єра якої почалася ще в 2019 році, 25 лютого.

З тих пір вийшло вже три сезони, останній з них - в листопаді. І залишився четвертий, бо серіал був продовжений на 48 нових серій.

Актори "Кріпосної". Фото: Youtube
Актори "Кріпосної". Фото: Youtube

Багато хто знає цей проект по акторському складу, в який входить Ксенія Мішина ("Холостячка" першого сезону), Олеся Жураковська, Ольга Сумська, Стас Боклан. Однак мало хто знав, що "Кріпосна" містить в собі і російських акторів, які зараз мовчать про війну, вибравши кар'єру замість життів мирних жителів, щодня гинуть від російських ракет.

Йдеться про Соню Прісс, Максима Радугіна, Катерину Ковальчук та Михайла Гаврилова. Соня є однією з головних героїнь з третього сезону. Катерина - дуже важливий персонаж. І зараз вони не роблять нічого, щоб хоч якось себе виправдати.

Популярні новини зараз
15-річна Варвара Кошова не посоромилася і показала себе в бюстгальтері: "Навіщо?" "Емоційне навантаження зростає": відома тарологиня зробила попередження українкам із дітьми Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще

Кріпосна, фото: СТБ
Кріпосна, фото: СТБ

"Не велика втрата. Ми не знаємо їх, то навіть і не цікаво, хто вони", "Якого хера вони в наших серіалах роблять тоді", - пишуть користувачі в коментарях.

@kriposna.fan_

Зрадники і все 😌!! Для них важніша кар'єра,ніж життя людей!!#українськісеріали #соняпріс #катеринаковальчук #максимрадугин #михайлогаврилов#кріпосна #зрадникиукраїни #🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛

♬ оригінальний звук - 🇺🇦 Слава Україні🇺🇦

Нагадаємо, зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк погодився стати головним героєм шоу"Холостяк": залишилося пережити Алекса Топольського

Як повідомляв "Знай.ua", зірка "Папіка" Олеся Жураковська згадала про тяжку втрату двох найкращих людей на війні: "Як все це витримати"

Знай.ua писав, "Холостячка" Ксенія Мішина показала того єдиного, який ніколи не кине і підставить плече: "Мій хлопчина"