Українська акторка та телеведуча, щаслива дружина та мама Ольга Сумська любить радувати свою велику армію шанувальників різними новинами з особистого та професійного життя в соцмережі Instagram, де за нею стежить понад 730 тисяч людей.

Ольга Сумська розмістила кілька кадрів зі своєї театральної вистави в Одесі. Як повідомила артистка, це не єдине місто, в якому вона виступила. Зірка вже була у Києві та Білій Церкві, і це її перший гастрольний тур за час війни в Україні, чому вона неймовірно рада.

Скріншот із Instagram, Ольга Сумська
Скріншот із Instagram, Ольга Сумська

Акторка подякувала Богові, своєму продюсеру та колегам за те, що допомогли їй виступити на сцені, адже вона так сильно цього хотіла.

Шанувальники розхвалили та пораділи за Ольгу. Дехто заявив, що теж дуже хотів би потрапити до театру і обов'язково зробить це, як тільки Україна переможе росію.

Популярні новини зараз
Головне за 6 серпня: біль Тараса Тополі, підколки Зеленського, новий чоловік Злати Огнєвіч та зниження зарплат українців Арестович та білоруси: чи чекати нового наступу найближчим часом від "наших сусідів" Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох" Одразу за бурятами "прозріння" прийшло до дагестанців, яких "змушують" йти воювати: "Нас тримають у злиднях"
Показати ще

Комментарии - instagram.com/olgasumska/
Комментарии - instagram.com/olgasumska/

Комментарии - instagram.com/olgasumska/
Комментарии - instagram.com/olgasumska/

Коментарі - instagram.com/olgasumska/
Коментарі - instagram.com/olgasumska/

Раніше ми писали про те, що Ольга Сумська з сумом в очах розповіла про подію, яка сталася вперше з початку війни: "А відчуття таке, як учора"

Як повідомляв Знай.ua, Ольга Сумська, Андрій Бєдняков, Алан Бадоєв: українські зірки, які втратили найближчих людей під час війни

Також портал Знай.ua писав, що Ольга Сумська влаштувала фотосесію на тлі зруйнованих будинків, щоб підняти українцям бойовий дух: "Ми вистоємо"