Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна знайшла себе у новій професії, відтепер вона готова всім охочим надати ліки проти стресу

Катя Нікітіна. Фото: скрін youtube
Катя Нікітіна. Фото: скрін youtube

Катя Нікітіна не лише тепер акторка, вона почала активно займатися спортом. І як віддана своїм шанувальникам блогерка, вона заохочує до фізичних вправ всіх охочих. Відповідне фото вона опублікувала у сторіс соціальної мережі instagram.

Катя має цілу армію підписників, яких нараховується майже 68 тисяч. Останнім часом вона знайшла себе в спорті. Фізичні навантаження, як виявилося, не лише корисні для здоров'я та фігури, вони допомагають їй зняти стрес. В нинішніх умовах це особливо важливо.

Зірка неодноразово показувала, як вона займається у спортивній за на столичній Оболоні. Також, вона запрошувала підписників приєднатися до її тренувань. Варто зазначити її відмінну фізичну підготовку та форми, яким позаздрять моделі.

Популярні новини зараз
Росію знову покарала матінка-природа: Тинду затопило через нескінченні зливи, людей евакуюють, а влада - у розпачі Головне за 6 серпня: біль Тараса Тополі, підколки Зеленського, новий чоловік Злати Огнєвіч та зниження зарплат українців "Росія пішла ва-банк": секретар РНБО Данилов розповів про проєкт "Мавзолей Путіна" Володимир Зеленський нагадав путіну про похилий вік і передрік його швидкий "розпад": перед Богом доведеться відповідати всім
Показати ще

А нещодавно вона запропонувала шанувальникам індивідуальні заняття. Відповідно пропозиція вона розмістила в соціальній мережі. Фото, на якому вона у спортивній залі в обтягуючих шортах та коротенькому топі вона підписала так:

"Друзі, готова брати на персональні заняття... Приїду до дому, змушу працювати"

Сторіс. Фото: скрин instagram
Сторіс. Фото: скрин instagram

Нагадаємо, Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" обтягнула "горішок" та показала свої ліки проти стресу.

До слова, Катя Нікітіна з "Жіночого кварталу" показала свій особистий вид заспокійливого: діє краще будь-якої валер'янки.

Раніше ми писали, що Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" розповіла про глибоку рану, яка не дає їй спокою: "Болить неймовірно".