17-річна донька Олі Полякової Маша зовсім нещодавно вступила до університету в Лондоні. Про що вона розповіла своїм шанувальникам.

Вона подала заявки до п'яти навчальних закладів, зокрема й в Україні. Маша планувала вивчати музику. Зараз же дівчина опублікувала листа, який вона отримала з університету Голдсміт, Лондон. У ньому дівчину привітали із вступом на факультет "Музика та музикознавство". Це один із найпотужніших навчальних закладів у Європі, який готує фахівців у музичній сфері.

Оля Полякова і Маша Полякова, фото: Знай.uа
Оля Полякова і Маша Полякова, фото: Знай.uа

Але до того, на зйомках нового випуску шоу "Взрослые девочки", Оля Полякова розповіла Маші Єфросініній та всій Україні, що відбувалося на той момент з її дочкою.

"Ніка поїхала в Америку і я поїхала в Америку. Двоє синів Ніки - 25-річний Вася і 12-річний Ванечка залишилися одні і моя Маша їх годує щодня. Щодня вона нафарбує стрілки, губи, вії і йде готувати. Іноді там приїжджає середній і вона там розготує. Вони її хвалять, облизують і вони там напевно всі троє в неї закохалися. Я нічому не вчила її, аона навчилася сама після війни",- пишається "Королева ночі".

Популярні новини зараз
Відвернете від себе удачу і накличете лихо: як не треба прикрашати ялинку і дім для зустрічі 2023 року Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Нагадаємо, що донька Олі Полякової Маша застогнала перед комп'ютером, ледве стримуючись.

Раніше ми повідомляли, що Маша Полякова влаштувала гарячу фотосесію в тоненькому купальнику, поки мами поряд немає.

Також стало відомо, що Оля Полякова та Маша Єфросиніна поки що відмовилися від української мови.