Українські знаменитості всіма силами намагаються допомогти воїнам ЗСУ та ТрО наблизити перемогу України.

Хтось і сам став у вряди військовослужбовців, як Тарас Тополя, Даніель Салем, Андрій Хливнюк чи Андрій Фединчик, а хтось допомагає "в тилу", як чоловік Каті Осадчої Юра Горбунов.

Нещодавно телеведучий разом з іншими українськими знаменитостями - Світланою Тарабаровою, Арамом Арзуманяном і Дашею Астаф'євою вирушив до військових.

Про це у соцмережах розповіла зірка Playboy Астаф'єва.

Даша Астаф'єва. Фото: скриншот Instagram
Даша Астаф'єва. Фото: скриншот Instagram

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

"Знову відвідали наших пташок та соколиків, хоробрих та відчайдушних захисників. Хотіли разом відчути атмосферу перемоги та нагадати кожному, що світ навколо не повинен звикати до війни!
Дякую Юрію Горбунову за запрошення!" - Написала Даша і супроводила цей текст фотографіями.

Очевидно, знаменитості виступили для українських військових із концертом, про що свідчать фотозвіти та інших учасників виступу.

Українці у коментарях підтримали знаменитостей:

"Яким ви красиві! Даша, які ви молодці, що в такий складний час заряджаєте підтримкою наших військових", "Ви прекрасна у своїх діях", "Дашуня, ти розумничка", "Дякую, що ви перейшли на українську, а ще дуже подобається ваша косуха чи куртка", "Хто хоче, той допомагає... Молодці"...

Нагадаємо, що Юрій Горбунов показав, як "вітають" росіян закордоном: "Невелика несподіванка".

Раніше ми повідомляли, що Юрій Горбунов влаштував "бутерброд" з Дашею Астаф'євою та Тарабаровою.