Багаторазова чемпіонка України, Європи та учасниця Олімпійських Ігор-2016, 2020 Марина Бех-Романчук поділилася такою фотографією, яка дуже часто з'являється на її сторінці у соціальній мережі Instagram.

Спортсменка вкотре вирішила всім показати свою прекрасну фізичну форму, але з усією серйозністю в особі. До того ж, фраза, яку вона використовує у публікації, має глибоке значення.

Марина Бех-Романчук, фото: Instagram
Марина Бех-Романчук, фото: Instagram

"Топити за своє не соромно, брате. Соромно тиснути і не дотиснути!", - пише Марина Бех-Романчук.

Вона заявляє, що ці слова неймовірно влучні і навіть... не тільки у спортивному житті. Вони належать до кожного українця. Бо всі ми зараз боремося за свою свободу, перемогу та рідну Україну. І за спиною вже понад 245 важких днів повномасштабної війни. Попереду на нас чекає нелегка зима, проте ми обов'язково вистоємо і досягнемо свого. По іншому бути не може.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Марина Бех-Романчук. Фото: instagram.com/marynabekh/
Марина Бех-Романчук. Фото: instagram.com/marynabekh/

"Яка ви неймовірно красива", "Вау, який гарний кадр. Ця жінка одна з найсексуальніших жінок у сучасному спорті", "Сильне фото", - пишуть користувачі в коментарях.

На цьому кадрі також можна розглянути татуювання олімпійських кілець, зобразивши один із найкращих моментів у своєму житті.

Нагадаємо, чемпіонка Марина Бех-Романчук знайшла щось яскраве, сильно стиснувши груди: "Розвиток мозок"

Як повідомляв "Знай.ua", Марина Бех-Романчук перетягла своє спортивне тіло смужками купальника: "Прекрасна"

Знай.ua писав, чемпіонка Марина Бех-Романчук розкрила глибоке декольте, опинившись на дахах Парижа: "Тільки з тобою"