Популярний у соціальних мережах та на телебаченні український співак Павло Зібров знову вирішив порадувати своїх відданих шанувальників. Цього разу Павло показав, яке має хобі на особистій ділянці землі.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Павла Зіброва у мережі Instagram.

Павло Зібров, скріншот: Instagram
Павло Зібров, скріншот: Instagram

Так, у соціальній мережі Павло Миколайович виклав відео, на якому займається посадкою картоплі. Відомо, що родина Зібрових живе за містом і має гарну ділянку із полем, квітником і навіть озерцем.

"Вітає колгоспник Павло Зібров! Сьогодні я саджаю картоплю. Мій інструмент не гітара чи синтезатор, а звичайна лопата. І ми разом із Габріелою саджаємо картоплю", — каже Зібров, стоячи босоніж посеред поля.

Популярні новини зараз
Головний "пожирач" електроенергії у домі: як економніше користуватися бойлером Українцям готують новий комунальний платіж: за що доведеться доплачувати з 1 червня Ні чим не погидують: в ухилянтів-боржників відбиратимуть останнє, в тому числі і особисті речі Українці можуть звільнити себе від щомісячної сплати за доставку газу: що потрібно зробити
Показати ще

Павло Зібров, скріншот: Instagram
Павло Зібров, скріншот: Instagram

Габріела, як виявилося, вівчарка артиста, яка спокійно сиділа поруч, доки Павло Миколайович записував відео.

"З однієї картоплі вийде 8-10 гарних картоплин. Ось так. Картопля у нас хороша, зелена та пророщена", - зауважив артист, закопуючи бульби.

Шанувальники Павла Зіброва швидко відреагували на його відео, додавши коментарі. Навіть запропонували артисту вивести свій сорт картоплі - "зібрування" або "павлозибрування". Хоча були й ті, хто помітив, що Павло Миколайович пізно взявся до посадки.

Ось що пишуть люди в коментарях:

"Так уже трохи пізно, у сусідів уже напевно зійшла"; "У тіні можна і картоплю ховати", "Справжній господар".

Коментарі до публікації, скріншот: Instagram
Коментарі до публікації, скріншот: Instagram

Нагадаємо, так і до Поплавського недалеко: вусач Павло Зібров здивував контентом для дорослих.

Раніше повідомлялося, Павло Зібров загруз у какашках корів: "Дуже дорогий, але цінний".

Також, "Не повірите, це мій перший": Даша Астаф'єва в деталях розповіла про нового коханого.