Оля Полякова з Машею Єфросініною часто діляться цікавими фактами про себе у передачі "Дорослі дівчатка".

Цього разу у Instagram Маша Єфросиніна поділилася автомобілями з передачі, в яких Оля Полякова показує, як працює з обличчям, щоб виглядати молодою та привабливою.

Оля Полякова. Фото: Youtube
Оля Полякова. Фото: Youtube

Полякова пояснила, що фейсбілдинг – це зарядка для обличчя, яка допомагає тримати м'язи у тонусі. Для підтягнутого овалу співачка виконує три вправи, якими поділилась із глядачами програми.

1. Мова піднімаємо до неба, кінчик його має бути вигнутий і направлений у горло. Висуваємо щелепу вперед, відкидаємо голову назад і витягуємо шию. Робимо так 10-20 разів.

Популярні новини зараз
Українці можуть не збирати папку хвороб для проходження ВЛК – чому це не допоможе Власникам карток приготуватися: "Ощадбанк" змінює тарифи за обслуговування рахунку Ні чим не погидують: в ухилянтів-боржників відбиратимуть останнє, в тому числі і особисті речі Українці можуть звільнити себе від щомісячної сплати за доставку газу: що потрібно зробити
Показати ще

2. Кладемо руки в ділянці жувального м'яза і притримуємо їх, після чого витягуємо щелепу вперед, імітуючи жувальні рухи з відкритим ротом, а губи витягуючи трубочкою.

Оля Полякова. Фото: Youtube
Оля Полякова. Фото: Youtube

3. Прикладаємо пальці до кругових м'язів очей у тій області, де у куточках з'являються зморшки. Після цього намагаємося сильно примружитися.

"Ти ніби розглядаєш гарного хлопця на серфі за кілометр від себе", - прокоментувала вправу Маша Єфросиніна. А Полякова додала, що для того, щоб вправи мали ефект, слід повторювати кожне не менше 10-20 разів.

Нагадаємо, що учасниця Супермами викликала бурю у суспільстві: сепаратизм, проституція та татуювання позивного.

Також ми розповідали, що серіал "Завдання трьох тіл" на Netflix розриває чарти, поки його продюсер готується до страт .

Раніше повідомлялося, що Полякова між Україною та стейком від захисника Фрідмана обрала вечерю – блогер.