3 жовтня в рамках 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів Тоттенгем в Лондоні приймав Барселону.
Каталонці виграли перший тайм з рахунком 0:2, завдяки голам Філіппе Коутіньйо і Івана Ракитича.

У дебюті другої половини зустрічі "шпорам" вдалося скоротити розрив у рахунку після точного удару Харрі Кейна. Але тут же взяв слово Ліонель Мессі, який філігранним ударом в лівий кут забив третій гол за "блаугранас". Цікаво, що до цього Лео двічі пробивав у ліву штангу.

Потім на 66-й хвилині Ерік Ламела забив м'яч у ворота Андре Тер Штегена після рикошету від Артура.

Але крапку в матчі поставила Барса! Мессі оформив дубль на 90-й хвилині і зробив рахунок 2:4 на користь каталонців!