4 жовтня в рамках другого туру групового раунду Ліги Європи київське "Динамо" грало на виїзді з "Яблонцем".

Матч завершився внічию 2:2.

Захисник київського "Динамо" Микола Морозюк прокоментував гру своєї команди, зазначивши, що вони втратили дуже важливі очки.

Також Морозюк зізнався, що всі дуже засмучені, оскільки не змогли втримати перемогу.

"Перший тайм почали дуже добре. Але якщо говорити загалом, то нічого хорошого, втратили дуже важливі очки. Всі засмучені", - сказав Морозюк в інтерв'ю телеканалу "Футбол 1".

"Нафтогаз" дав 9 днів: що потрібно зробити навіть якщо газ не споживаєте Заплатите від 17 000 до 51 000 грн: українців попередили про штрафи з 1 квітня Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Українцям готують тарифний удар після опалювального сезону

Київське Динамо в Чехії зіграло внічию з Яблонцом

Нагадаємо, після матчу вболівальники "Динамо" жорстко висловилися про гру команди, висловивши своє невдоволення гравцям.

У дна дна нет

Geplaatst door Druzi Dynamo op Donderdag 4 oktober 2018

Нагадаємо, киянам вдалося забити два швидких м'ячі після влучних ударів Циганкова і Гармаша.

Але чехи проявили характер і змогли не тільки відіграти один пропущений гол, але і вирівняти становище після голів Говорки і Травника.

Ліга Європи. Група К

Яблонец - Динамо Київ - 2:2 (1:2)

Голи: Говорка, 33, Травник, 81 - Циганков, 8, Гармаш, 14.

До слова, в 1-му турі Динамо також внічию 2:2 зіграла з Астаною.

Шахтар в перших двох турах групового раунду Ліги чемпіонів зіграв по 2:2 з Гоффенгаймом і Ліоном.

4 жовтня в рамках Ліги Європи Ворскла програла вдома Спортингу (1:2), хоч вела в рахунку до 90-ї хвилини.

Нічия Шахтаря у Ліоні

2 жовтня в рамках 2-го туру групового раунду Ліги Європи Шахтар грав у Франції з Ліоном.

"Гірникам" вдалося забити гол у роздягальню після точного удару Жуніора Мораеса. Бразилець оформив дубль в дебюті другої половини зустрічі.

Шахтар вів в рахунку 0:2 і складалося враження, що відвезе додому три очки.

Але Ліон був іншої думки. Французи за три хвилини забили два м'ячі у ворота Андрія П'ятова. Точні удари на рахунку Мусси Дембеле і Лео Дюбуа.

У підсумку матч завершився внічию 2:2. До слова, в 1-му турі групового раунду Ліги чемпіонів "гірники" з таким же рахунком зіграли матч проти Гоффенгайма.

Ліга чемпіонів. Група F

Ліон - Шахтар - 2:2 (0:1)

Голи: Дембеле, 70, Дюбуа, 72 - Мораес, 45, 55.

Турнірне становище в групі F

1. Ліон - 4
2. Манчестер Сіті - 3
3. Шахтар - 2
4. Хоффенхайм -1

Як повідомляв портал Знай.ua, 2 жовтня у цьому ж квартеті Манчестер Сіті виграв на виїзді у Гоффенгайма.