Два українські плавці стали призерами етапу Кубка світу з плавання у китайському Пекіні на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Михайло Романчук здобув перемогу з результатом 14,29.88 хвилин, а Сергій Фролов став третім з результатом 14,38.01 хвилин.

Срібло Романчука

Український спортсмен став другим на дистанції 400 м вільним стилем - 3.43,32.

Перемога українки

Українка Алла Черкасова стала чемпіонкою світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.

Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Виняток із правил: хто з українців може законно не платити за доставку газу Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію

Алла Черкасова

Спортсменка зі Львова стала чемпіонкою світу в категорії до 68 кг.

У фінальному поєдинку 29-річна Черкасова перемогла француженку Кумбу Ларрок – 15:10.

У півфіналі змагань Черкасова здолала китаянку Фэнк Джоу.

Зазначимо, що це вже друга медаль Алли на світових першостях. Раніше вона завоювала бронзову медаль на Чемпіонаті світу-2010.

Нагадаємо, 17-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла "золото" чемпіонату світу з дзюдо, що проходив у Баку.

Дарина Білодід

Таким чином Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих.

У фіналі чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017 Фуну Тонакі, яка представляє Японію. Українська дзюдоїстка виграла у міцної японки прийомом іппон, що принесло Білодід дострокову перемогу.

У півфіналі чемпіонату світу Дар'я перемогла олімпійську чемпіонку Паулу Парету, яка захищає честь Аргентини.

На попередніх стадіях Білодід виявилася сильнішою за Галбадрах Отнторгонец із Казахстану, Яо Ксьонг із Китаю та Дітрію Краснію, яка представляє Косово.

Як повідомляв портал Знай.ua, Білодід тріумфально перемогла на чемпіонаті світу.