8 березня в столиці відбулось Велике жіноче ралі. У змаганнях взяли участь близько 35 жіночих екіпажів.

Перегони проходили на головній вулиці Києва - Хрещатику. Заради цього заходу Хрещатик перекрили для руху іншого транспорту та пішоходів.

Безпілотник зафільмував цікаві кадри жіночого ралі. На YouTube-каналі Air Dreams Media з'явилось відео автоперегонів , зняте з висоти пташиного польоту.

Як повідомляв сайт Знай.ua, 8 березня в центрі Києва відбувся феміністичний марш "Ні - насильству". На заході не обійшлось без провокацій та нападів. Незгодні з ідеями учасників облили кількох активістів зеленкою.

Популярні новини зараз
Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян 100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще