В Партії комуністичного відродження Італії крадіям найбільше припав до смаку бюст Ілліча, який вони вкрали разом з прапором та монетами.

Про це повідомляє місцеве видання Il Tirreno.

Крадіжка сталася ще тиждень тому, проте про неї стало відомо лише зараз.

З приміщення винесли металевий бюст Леніна та частину прапору з символікою серпом і молотом. Зазначається, що поруч з експонатами лежало кількасот євро та електроніка, які грабіжники не зачіпали.

"Ми закликаємо злодіїв повернути нам ці речі, адже вони мають для нас велике символічне значення. Якщо це не був жест залякування, ми закликаємо їх прийти до нас в гості і познайомитися з нашими ідеями: можливо, вони зрозуміють важливість боротьби за рівне і вільне суспільство", - заявив глава партії Марко Чуппесі.

Популярні новини зараз
Унікальна монета, за яку пропонують 15 тисяч грн: є лише декілька різновидів Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українцям виплатять по 6600 грн: головні умови та в яких областях діє програма ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", у Канаді увічнять ленінопад. У столиці Оттаві підтримали хвилю декомунізації, що прошла по Україні.