Знамениті сестри Мері-Кейт і Ешлі Олсен опинилися у центрі скандалу. Дівчат звинуватили в експлуатації праці інтернів.

30-річні близнючки отримали популярність завдяки ролям у кіно в ранньому віці. Однак їх екранна кар'єра вже давно позаду - Олсен переключилися на світ моди і запустили дві лінії одягу The Row і Elizabeth & James.

Варто зазначити, що справи у них йдуть прекрасно. За найскромнішими підрахунками, імперія сестер коштує приблизно 300 мільйонів доларів.

Однак, як виявилося, шалені прибутки дівчатам забезпечує ухилення від оплати праці інтернів.

185 молодших співробітників компанії Олсен кілька місяців поспіль працювали на сестер абсолютно безоплатно по 50 годин на тиждень. А потім терпіння їх лопнуло, і вони звернулися до суду.

Популярні новини зараз
Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Унікальна монета, за яку пропонують 15 тисяч грн: є лише декілька різновидів Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

Інстанція зобов'язала Мері-Кейт і Ешлі виплатити інтернам заборгованість із зарплати. Однак дівчата виділили на погашення боргів лише 140 тисяч доларів.

Тобто, кожному інтерну покладається всього близько 530 доларів. З огляду на те, що їм ще потрібно сплатити за послуги юристів, від цих грошей практично нічого не залишиться.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Ешлі Олсен крутить роман із 60-річним фінансистом.