Знамениті сестри Мері-Кейт і Ешлі Олсен опинилися у центрі скандалу. Дівчат звинуватили в експлуатації праці інтернів.

30-річні близнючки отримали популярність завдяки ролям у кіно в ранньому віці. Однак їх екранна кар'єра вже давно позаду - Олсен переключилися на світ моди і запустили дві лінії одягу The Row і Elizabeth & James.

Варто зазначити, що справи у них йдуть прекрасно. За найскромнішими підрахунками, імперія сестер коштує приблизно 300 мільйонів доларів.

Однак, як виявилося, шалені прибутки дівчатам забезпечує ухилення від оплати праці інтернів.

185 молодших співробітників компанії Олсен кілька місяців поспіль працювали на сестер абсолютно безоплатно по 50 годин на тиждень. А потім терпіння їх лопнуло, і вони звернулися до суду.

Популярні новини зараз
"Далі буде жах": астролог дав детальний прогноз щодо планів Путіна на Україну Українці можуть не збирати папку хвороб для проходження ВЛК – чому це не допоможе Політичний експерт розповів, хто може стати президентом України після Зеленського Чоловіків застерегли від помилки у ТЦК: читайте уважно
Показати ще

Інстанція зобов'язала Мері-Кейт і Ешлі виплатити інтернам заборгованість із зарплати. Однак дівчата виділили на погашення боргів лише 140 тисяч доларів.

Тобто, кожному інтерну покладається всього близько 530 доларів. З огляду на те, що їм ще потрібно сплатити за послуги юристів, від цих грошей практично нічого не залишиться.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Ешлі Олсен крутить роман із 60-річним фінансистом.