Вчора, 9 березня, міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель і міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров підтримали участь США в процесі врегулювання конфлікту на сході України.

Відповідну заяву вони зробили на прес-конференції в Москві, передає "ZN.ua".

"Я переконаний, що те або інше залучення США у подальшому зусиллі щодо безумовного виконання Мінських домовленостей було б вельми і вельми корисним", - несподівано заявив Лавров.

Він зазначив, що майже всі конфлікти вирішуються за допомогою Штатів. Його підтримав Габріель, зазначивши, що для реалізації Мінська на Донбасі вони зацікавлені у впливі Америки.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в лютому Габріель заявляв, що США не увійдуть в "нормандський формат", але контролюватимуть і тісно контактуватимуть з дипломатичною групою. 9 березня міністр закордонних справ Павло Клімкін виступив за розширення і зміна "нормандського

Популярні новини зараз
Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення
Показати ще