Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення ввести санкції проти шести дочірніх підприємств російських банків. Президент України Петро Порошенко підписав цей документ.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Так, в "чорний" список потрапляють: ВАТ "Веста Банк", ВАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", Сбербанк, ВАТ "БМ БАНК" і ВАТ "ВТБ БАНК". Документ передбачає введення обмежень терміном на рік.

Також Порошенко доручив НБУ і Кабміну прослідкувати, щоб санкції безперебійно продовжували працювати проти "дочок" російських банків. Міністерство закордонних справ проінформує Штати і Євросоюз із закликом ввести аналогічні обмеження. Відповідати за весь процес буде секретар РНБО Олександр Турчинов.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Служба безпеки і Нацбанк введуть санкції проти банків Російської Федерації.

Популярні новини зараз
Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще