У 2017 році українцям більше не варто чекати підвищення розміру заробітних плат в країні.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час виступу в парламентському залі Верховної Ради, передає телеканал "112 Україна". Він сказав, що це питання безпосередньо залежить від економіки країни.

"Інші дії в 2017 році з питань заробітної плати зробити дуже і дуже важко, з огляду на економіку. У 2018 року будемо робити наступні кроки для того, щоб підвищувати соціальні стандарти. Не передбачається підвищення заробітних плат в 2017 році більше крім того, що вже зроблено" , - пояснив глава уряду.

З початком 2017 року в Україні зросла мінімальна зарплату в вдвічі. Тепер вона складає 3200 гривень. При цьому в бюджеті на поточний рік закладено підвищення соціальних стандартів на 10%.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в Кабміні заявили, що вартість газу в Україні можна знизити, але спочатку необхідно провести ряд реформ і створити ринок "блакитного палива" в країні.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще