Найкращою спортсменкою січня в Україні була визнана трекова велогонщиця Олена Старікова.

Таку нагороду Старікова отримала завдяки успішним виступам на Кубку світу з велотреку.

Олена виграла залік Кубка світу в особистому спринті і разом з Любов'ю Басовою стала другою у командному спринті.

Нагороду кращого спортсмена місяця в Україні 22-річна Старікова отримала вперше в кар'єрі.

Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи А що так було? Українець "категорично відмовився" від повістки - чи підтримав його суд Якою буде погода у травні для українців: чи ховати парасольки та куфайки після квітневих дощів Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає

До речі, кращим тренером визнали Євгенія Болібруха, який є наставником Олени.

Красуня Білодід

Чемпіонка світу з дзюдо, 18-річна українка Дарина Білодід, відпочиває на Багамських островах.

На своїй сторінці в Instagram Білодід поділилася фотографією в купальнику, яка викликала бурю захоплення серед шанувальників спортсменки.

Нагадаємо, Білодід була визнана найкращою дзюдоисткой світу у ваговій категорії до 48 кг.

В оновленому рейтингу міжнародної федерації дзюдо, Білодід, наймолодша чемпіонка світу в історії, впевнено лідирує з перевагою в 17 пунктів перед найближчою противницею, дзюдоїсткою з Монголії Уранцецег Мунхбат.

Нагадаємо, Дарина Білодід виграла "золото" чемпіонату світу з дзюдо, що проходив у Баку.

Дарина Білодід

Таким чином, Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих.

У фіналі чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017 Фуну Тонакі, яка представляє Японію. Українська дзюдоїстка виграла у міцної японки прийомом іппон, що принесло Білодід дострокову перемогу.

У півфіналі чемпіонату світу Дар'я перемогла олімпійську чемпіонку Паулу Парету, яка захищає честь Аргентини.

На попередніх стадіях Білодід виявилася сильнішою за Галбадрах Отнторгонец із Казахстану, Яо Ксьонг із Китаю та Дітрію Краснію, яка представляє Косово.

Як повідомляв портал Знай.ua, Білодід тріумфально перемогла на чемпіонаті світу.